Замовити свідоцтво про шлюб, смерть, народження в Білорусі

 
Крім послуг з перекладу документів на різні мови, в нашому бюро можна скористатися такою послугою як - витребування документів з державних установ різних країн. Наприклад, у нас можна замовити повторне свідоцтво про шлюб, зміну імені, смерть, народження в Білорусі.
 
Незалежно від місцезнаходження відділу РАЦС, в якому було складено цільовий акт про цивільний стан, співробітники бюро витребують потрібний документ в найкоротший термін і надішлють його клієнту в будь-який населений пункт.
 
 
Приклад повторного свідоцтва про народження нового зразка, яке видається відділами РАЦС в Республіці Білорусь.
 
 
Приклад свідоцтва про народження старого зразка, яке раніше видавалося відділами РАЦС в Білоруській Радянській Соціалістичній Республіці.
 
 
Деякі дані на прикладах були видалені, з метою збереження в таємниці конфіденційної інформації.
 
Ціна на витребування документів може змінюватися, в залежності від курсу білоруської національної валюти. Остаточна ціна визначається і фіксується перед початком реалізації послуги.
 
Процес повторного оформлення документів відділами РАЦС в Білорусі, докладно викладено в Постанові Ради Міністрів РБ № 1554 від 14 грудня 2005 року. Глава № 9 цієї постанови містить наступну інформацію: витяги, довідки та свідоцтва про шлюб, смерть, народження в Білорусі, видаються архівами, які є структурними підрозділами органів РАЦС, а також відділами органів РАЦС, на підставі письмових звернень громадян та актових записів в метричних книгах або реєстрах РАЦС. Ініціювати оформлення документів РАЦС можуть як цивільні особи, так і посадові особи держустанов, згідно з кодексом Республіки Білорусь «Про шлюб та родину». Громадяни мають можливість повторно замовити документ про цивільний статус в Білорусі, звернувшись до відділу РАЦС, як за місцем прописки, так і за місцем складання і зберігання цільового акту про цивільний статус. Щоб оформити повторний документ посадовій особі держустанови, необхідно направити письмове звернення до відділу РАЦС, в якому був складений актовий запис про цивільний статус. Для ефективного пошуку, в зверненні має бути зазначено максимально відомий набір даних щодо суб'єкту пошуку, наприклад ПІБ громадянина, дата народження, дата реєстрації шлюбу або місце смерті і т.п.
 
При повторній видачі документів про народження, зміну імені або про смерть в Білорусі, відділ РАЦС перевіряє родинний зв'язок між людиною, від якої надійшло звернення, і людиною за якою зареєстровано актовий запис. При повторному оформленні документів, які відносяться до реєстрації або розірвання шлюбу, відділ РАЦС перевіряє подружній зв'язок. Треті особи мають право витребувати документи РАЦС, тільки при наявності нотаріальної довіреності від людини, до якої безпосередньо відноситься актовий запис, від її найближчого родича або від одного з подружжя, якщо оформлюється документ про шлюб. Довіреність має бути належним чином оформлена і при необхідності легалізована для використання в Білорусі. Співробітники бюро наддадуть проект довіреності, і в залежності від ситуації клієнта, визначать, чи потрібна її легалізація чи ні. Допускається оформлення довіреності в консульських відділах при Посольствах розташованих за кордоном.
 
Свідоцтво або витяг про народження дитини не видається батькові чи матері, які втратили батьківські права, а також не видаються документи про шлюб, якщо зареєстровано запис про розірвання шлюбу.
 
Після встановленого терміну, актові записи передаються в обласні архіви. В такому випадку, щоб витребувати витяг (довідку) про шлюб, смерть, народження в Білорусі, необхідно звернутися до відповідного обласного архіву, за місцем зберігання цільового актового запису для оформлення витягу з метричної книги.
 
Замовити свідоцтво про зміну імені, шлюб, смерть, народження в Білорусі, можна звернувшись особисто в офіс бюро або дистанційно, відправивши замовлення на електронну поштову скриньку. Крім витребування документів, бюро надає послуги по засвідченню їх апостилем, а також послуги легалізації документів через консульства різних країн на території РБ.
 
Приклад форми апостиль, якою засвідчують свідоцтва РАЦС в МЗС РБ.