Легалізація документів

 
Вас цікавить легалізація документів? В такому разі можливо припустити, що у Вас життя змінюється на краще і Ви виїжджаєте за кордон для вступу до навчального закладу, на нову довгоочікувану роботу, для купівлі нерухомості або можливо по іншій не менш приємній причині.

Звертайтесь до нашого бюро перекладів і ми проведемо процедуру легалізації Ваших документів у відповідних державних відомствах за мінімальний термін та мінімальну ціну.

Для тих, хто не знає, що таке легалізація документів - ми із задоволенням Вам зараз все розповімо. У Вас є певний набір документів з яким
Ви виїжджаєте за кордон і звичайно, бажаєте, щоб дані документи були дійсними в іншій державі. Інакше, як же Ви зможете навчатись, працювати, купувати нерухомість без власних, наділених юридичною силою документів? Ось тут Вам і знадобиться легалізація документів. Така процедура підтвердить повноваження посадової особи яка підписала Ваш документ, державний орган що видав документ і достовірність підпису та печатки на Вашому документі. Простіше кажучи - Ваше бажання здійсниться і документи знов набудуть юридичної сили за кордоном.
 
Існує два способи легалізації документів - "апостиль" і "консульська легалізація".

"Апостиль" - Це штамп з встановленим набором даних і параметрів, який використовується для країн, де поширюється дія Гаазької конвенції. Перелік країн можна побачити на нашому сайті в розділі "Гаазька конвенція". Штамп проставляють на лицьовому боці в місці де відсутній текст. У разі, якщо на лицьовому боці немає місця вільного від тексту - проставляють штамп на зворотньому боці, і якщо текст займає всю область з обох сторін, - до документа пі
дшивають аркуш, на який проставляють апостиль.

У таких країнах:
БЕЛЬГІЯ, ШВЕЙЦАРІЯ, АВСТРІЯ, ПОРТУГАЛІЯ, ФРАНЦІЯ, ВЕЛИКА БРИТАНІЯ, НІДЕРЛАНДИ, ІТАЛІЯ легалізація документів реалізується нанесенням штампу "апостиль" два рази - на початку і в кінці документа.

Консульська легалізація - використовуються для країн, де не поширюється дія Гаазької конвенції. Даний варіант більш тривалий і трудоміст
кий ніж апостиль. Документи засвідчуються в Мін'юсті, передаються для засвідчення в МЗС, а потім засвідчуються в консульстві або в посольстві необхідної держави. Такий спосіб консульської легалізації дозволяє завірити документи двома способами: в країні видачі або в країні використання. Потрібно відзначити, що існує ще третій спосіб, який проводиться державними органами третьої держави, але такий спосіб не має широко застосування зважаючи на свою специфіку.

У разі консульської легалізації в країні видачі документів, застосовується наступна послідовність дій:
- Співробітник бюро перекладів здійснює переклад документів на іноземну мову, після чого проводиться нотаріальне засвідчення даних документів;
- Мін'юст засвідчує справжність підпису нотаріуса;
- МЗС засвідчує підпис службовця (співробітника) Мін'юсту;
- Проводиться легалізація документів в посольстві країни, в якій передбачається застосовувати документи.

У разі консульської легалізації в країні використання, застосовується інша послідовність дій:
- Документи засвідчуються в дипломатичному представництві країни, де раніше були видані. Уповноважені засвідчувати такі документи тільки консул, віце-консул або посол.
- Документи направляються в МЗС країни в якій будуть використовуватися, де і проводиться легалізація. Перед завершенням процесу,
може знадобитись нотаріальне засвідчення перекладу документів.

Потрібно відзначити, що такі країни як:
ІСПАНІЯ, ІТАЛІЯ, ФРАНЦІЯ для засвідчення документів в деяких випадках крім проставлення штампу "апостиль" вимагають проведення консульської легалізації.

Потрібно відзначити, що велика кількість документів не підлягає консульської легалізації, наприклад документи з фотокартками - посвідчення водія, паспорт, військовий квіток та інші. Також, не підлягає легалізації бухгалтерська звітність, товаротранспортні накладні, інвойси та інші документи, які мають пряме відношення до бухгалтерської документації або митним операціям.
 
Для країн СНД, таких як:
КАЗАХСТАН, УЗБЕКИСТАН, КИРГИЗСТАН, ГРУЗІЯ, МОЛДОВА, РОСІЯ, ВІРМЕНІЯ, ТУРКМЕНІСТАН, БІЛОРУСЬ, ТАДЖИКИСТАН, АЗЕРБАЙДЖАН немає потреби проводити легалізацію у зв'язку з тим, що в даних країнах поширюється дія Мінської конвенції від 22.01.1993 р

 
Також, не потрібна легалізація документів для використання в країнах:
ЕСТОНІЯ, ЛАТВІЯ, ПОЛЬЩА, ЧЕХІЯ, МОНГОЛІЯ, КНР, ЛИТВА, УГОРЩИНА, МОЛДОВА, В'ЄТНАМ. Це пов'язано з тим, що дані країни оформили з Україною двосторонню угоду з правової допомоги в цивільних справах.

Наше бюро перекладів пропонує допомогу фізичним особам в легалізації дипломів, атестатів, довідок про несудимість, довіреностей
, судових рішень, свідоцтв про народження, свідоцтв про шлюб та інше.. Також, бюро пропонує допомогу по легалізації документів в місті Кіровоград та інших містах України для юридичних осіб, різних організаційно - правових форм власності, для використання документів в бізнес процесах за кордоном. Як правило, проводиться легалізація статутних документів (статут, засновницький договір, свідоцтво про реєстрацію, довіреність та інше) з перекладом на іноземну мову. Така процедура необхідна з різних причин: вимога іноземних партнерів, участь у зарубіжних тендерах, відкриття представництв / філій за кордоном, та інше.

Для легалізації документів в МЗС від замовника фізичної особи необхідно оформити на співробітника бюро перекладів нотаріально посвідчену довіреність. У випадку із замовником юридичною особою - необхідно оформити довіреність завірену печаткою підприємства та супровідний лист на відповідне міністерство. Текст довіреності ми надішлемо Вам додатково.

Легалізація документів - трудомісткий процес, що вимагає витрат фінансових і часових ресурсів. Пояснюється тим, що необхідно правильно обрат
и процедуру легалізації, дізнатись де розташовані необхідні державні відомства, години прийому, виїхати в потрібному напрямку, як правило вичекати довгу чергу і в підсумку, може трапитись так, що через безглузду помилку Вам необхідно буде знов повторювати спробу легалізації.

Наше бюро, проведе процедуру легалізації Ваших документів за мінімальний термін і мінімальну ціну.
Цінуйте свій час і бережіть здоров'я!
 
Послуга - легалізація документів доступна в Кіровограді, Києві, Кривому Розі, Знам'янці, Світловодську, Олександрії, Умані, Миколаєві, Черкасах, Вінниці та в інших містах України.