Апостиль в Білорусі

 
Послугою «апостиль в Білорусі» може скористатися кожен клієнт з будь-якого населеного пункту України. Для цього, необхідно надіслати фотокопію документа, який підлягає апостилюванню, на електронну пошту нашого бюро. Після того, як профільний фахівець підтвердить можливість засвідчити документ апостилем в Білорусі, необхідно переслати оригінал даного документа в офіс нашого бюро. Пересилання оригіналу здійснюється рекомендованим листом або будь-якою кур'єрською службою на розсуд клієнта. Ніякі додаткові заяви або довіреності для засвідчення документа апостилем в Білорусі не потрібні. Адресу для пересилання оригіналу, необхідно дізнатися у фахівця бюро по телефону або електронній пошті.
 
Якщо на Вашому документі є механічні пошкодження або відбиток печатки нерозбірливий, у видачі апостиля буде відмовлено. Але, не варто засмучуватися, тому що в нашому бюро можна замовити витребування необхідного документа, відразу разом з апостилем. 
 
До 2019 року, між Україною і Республікою Білорусь, штамп «апостиль» не застосовувався. Достатньо було зробити українсько-білоруський (російський) переклад документа і засвідчити переклад у нотаріуса. З 2019 року, крім перекладу, також необхідно засвідчувати документи апостилем.
 
Найчастіше клієнти замовляють такі документи як:
  • Свідоцтва про народження;
  • Свідоцтва про шлюб;
  • Довідки про підтвердження дошлюбного прізвища;
  • Витяги з реєстрів;
  • Довідки про несудимість.
Перелік державних установ, уповноважених засвідчувати документи апостилем в Білорусі, відрізняється від переліку прийнятого в Україні. Наприклад, апостиль в Білорусі на свідоцтва про народження чи шлюб, видає Міністерство закордонних справ, а в Україні - Міністерство Юстиції.
 
Приклад форми «апостиль», якою засвідчуються документи органів реєстрації актів цивільного стану в Білорусі:
 
 
Дана форма «апостиль» підклеюється на окремому аркуші до оригіналу свідоцтва.
 
Приклад штампа «апостиль», яким засвідчуються документи, оформлені в нотаріальних конторах Білорусі:
 
 
Даний штамп «апостиль» ставиться на оригінали нотаріальних заяв або нотаріальних довіреностей.
 
Запитуйте ціну і термін на проставлення апостиля в Білорусі по телефону або електронній пошті.