Гаазька конвенція

від 05.10.1961 р.
 
Зміст конвенції скасовує необхідність (між країн підписантів) проводити консульську легалізацію документів та встановлює спеціальний знак (штамп апостиль), який наноситься на офіційні документи, котрі видані в одній країні і підлягають до використання на території іншої.
 
Нижченаведена версія таблиці - країн учасниць Гаазької конвенції, складена станом на
22 вересня 2014 і може містити деякі не відповідності на поточну дату.
 
      
КРАЇНА КОМЕНТАР
АВСТРАЛІЯ  
АВСТРІЯ Легалізація документів здійснюється проставленням подвійного штампу апостиль.
АЗЕРБАЙДЖАН Для українських офіційних документів немає потреби проводити легалізацію у зв'язку з тим що, в даній країні розповсюджується дія Мінської конвенції від 22.01.1993 р. Гаазька конвенція не набула чинності між Азербайджаном з одного боку та Бельгією і Німеччиною з іншого боку.
АЛБАНІЯ Конвенція не набула чинності між Албанією з одного боку та Бельгією, Німеччиною, Грецією, і Іспанією з іншого боку.
 
 
АНТИГУА І БАРБУДА  
НІДЕРЛАНДСЬКІ АНТИЛЬСЬКІ ОСТРОВИ  
АРГЕНТИНА  
АРУБА  
БАГАМСЬКІ ОСТРОВИ  
 
БАХРЕЙН  
БЕЛІЗ  
БІЛОРУСЬ Для українських офіційних документів немає потреби проводити легалізацію у зв'язку з тим що, в даній країні розповсюджується дія Мінської конвенції від 22.01.1993 р.
БЕЛЬГІЯ Легалізація документів здійснюється проставленням подвійного штампу апостиль.
БЕРМУДСЬКІ ОСТРОВИ  
БОЛГАРІЯ  
 
 
БРИТАНСЬКА АНТАРКТИЧНА ТЕРИТОРІЯ  
ВІРГІНСЬКІ ОСТРОВИ (США)  
 
БРУНЕЙ  
ВАНУАТУ  
ВЕЛИКА БРИТАНІЯ Легалізація документів здійснюється проставленням подвійного штампу апостиль.
ВЕНЕСУЕЛА  
ВІРМЕНІЯ Для українських офіційних документів немає потреби проводити легалізацію у зв'язку з тим що, в даній країні розповсюджується дія Мінської конвенції від 22.01.1993 р.
ГВАДЕЛУПА  
ГВІАНА  
ГЕРНСІ  
ГІБРАЛТАР  
ГОНДУРАС  
ГРЕНАДА  
ГРЕЦІЯ  
ГРУЗІЯ Для українських офіційних документів немає потреби проводити легалізацію у зв'язку з тим що, в даній країні розповсюджується дія Мінської конвенції від 22.01.1993 р. Гаазька конвенція не набула чинності між Грузією з одного боку та Грецією з іншого боку. Дія конвенції не розповсюджується де-факто на документи виконані в Абхазії і Південній Осетії.
ГУАМ  
ДАНІЯ  
ДЖЕРСІ  
ДОМІНІКАНА  

ДОМІНІКАНСЬКА

РЕСПУБЛІКА
Конвенція не набула чинності між Домініканською республікою з одного боку та Бельгією, Німеччиною, Австрією і Нідерландами з іншого боку.
ЕКВАДОР  
ЕСТОНІЯ
ІЗРАЇЛЬ  
ІНДІЯ