Апостиль Україна

 
"Апостиль Україна" - це одна з послуг нашого бюро, яка надається для клієнтів, як на території України, так і за кордоном!
 
З цінами на апостиль, переклад мов, засвідчення перекладів, а також на інші послуги, можна ознайомитися на сторінці "прайс-лист" даного сайту.
 
Як замовити послугу "апостиль Україна"?
 
Для клієнтів, які знаходяться за кордоном:
 
1. Необхідно скористатися консультацією нашого фахівця, який однозначно відповість, чи підлягає апостилюванню Ваш документ, або - ні.
 
Для цього, необхідно зв'язатися з нашими співробітниками відділу легалізації документів в місті Київ (Україна), використовуючи наступні контакти:
 
 
  Skype:                    perevod.kr.ua
 
2. Передати документ на апостиль нашим фахівцям.
 
Так як, апостиль потрібен переважно на оригінал документа, такий документ необхідно передати у відділ легалізації, за допомогою третьої особи або надіслати поштою. Якщо необхідно апостилювати паспорт, в такому разі, апостиль ставиться тільки на нотаріально засвідчену копію документа. Найекономніший спосіб пересилання документів з-за кордону - це пересилання рекомендованим листом за допомогою національного підприємства поштового зв'язку. Дорожчий, але більш швидкий і надійний спосіб - це пересилання кур'єрською службою. При використанні будь-якого способу, конверт з документами відправляється на фактичну адресу офісу нашого бюро у Києві (Україна). Повернення оформлених документів з апостилем, може також здійснюватися одним з вищевказаних способів, на розсуд клієнта.
 
3. Узгодити спосіб оплати з нашими фахівцями.
 
У більшості випадків, оплата проводиться після проставлення штампу апостиль (по факту).
 
Наприклад:
 
Апостиль на свідоцтвах про народження, шлюб, розлучення, нотаріальних документах - оплачується за фактом.
 
Апостиль на документах про освіту, (дипломи, атестати, виписки, довідки про освіту і т.п.), суддівських рішеннях, довідках про несудимість, довідках з пенсійного фонду - оплачується двома частинами. Перша частина (50% від загальної вартості) перед наданням послуги і друга частина (50%) після того, як послуга буде надана. При бажанні, клієнт може здійснити передоплату у розмірі 100 % від вартості послуги.
 
Оплата, з-за кордону, послуги "апостиль Україна", здійснюється за допомогою міжнародної міжбанківської платіжної системи «SWIFT» або за допомогою однієї з систем міжнародних грошових переказів, таких як «Western Union» або «Anelik».
 
Різниця між даними системами полягає в наступному:
При використанні системи «SWIFT», оплата здійснюється з банківського рахунку на банківський рахунок. В даному випадку, необхідно знати банківські реквізити отримувача для перерахування з-за кордону. При використанні систем «Western Union» або «Anelik» оплата проводиться без відкриття банківських рахунків. В даному випадку, потрібно знати тільки прізвище та ім'я одержувача. Після відправлення суми, система автоматично присвоює код даному платежу, який необхідно передати одержувачу.
 
Для клієнтів, які знаходяться на території України:
 
1. Необхідно скористатися консультацією нашого співробітника, який визначить можливість, термін і вартість проставлення штампу "апостиль".
 
Для цього, необхідно зв'язатися з нашими фахівцями у Києві або у Кіровограді, зателефонувавши по одному з наступних номерів:
 
 
2. Передати документ на апостиль нашим фахівцям.
 
Документ, на який необхідно проставити апостиль України, клієнт може надати в нашому офісі - особисто, передати за допомогою третьої особи або надіслати кур'єрською службою "Нова Пошта" або "Експрес Мейл". Наші кур'єри щоранку забирають пошту з відділень вищезазначених кур'єрських служб у Києві, Кіровограді, Мукачеві, Чернівцях та в інших містах.
 
3. Узгодити спосіб оплати з нашими фахівцями.
 
Послідовність оплати, здійснюється аналогічно з послідовністю, як і у випадку з клієнтами за межами України. Але, інструменти оплати застосовуються інші, наприклад: з банківського рахунку на банківський рахунок, через термінал на картку або готівкою.
 
Хто не дуже добре знає, що таке апостиль, пропонуємо ознайомитися з нижчевикладеною інформацію.
 
Апостиль - це штамп, який підтверджує справжність документа і надає йому юридичну силу для подальшого використання за кордоном. Засвідчені документи таким штампом, використовуються у країнах, які беруть участь у Гаазькій конвенції. Перелік з назвами країн, доступний на сторінці "Гаазька конвенція" даного сайту. Якщо, країна не є учасницею Конвенції, необхідно оформлювати документи більш складним способом, який має назву "консульська легалізація документів". У більшості випадків, крім проставлення штампу, необхідно переводити документ на мову країни, в якій він буде використовуватися, і нотаріально засвідчувати переклад. Перекласти документ і нотаріально засвідчити переклад, можна також і в країні використання, але, як правило, це набагато дорожче, ніж зробити це в Україні, замовивши весь комплекс легалізації документів. Що стосується апостиля - даний штамп на українські документи проставляється тільки в Україні! Аналогічно, як і на російські документи апостиль проставляється тільки в Росії, на польські тільки в Польщі, на французькі у Франції і так далі.
 
Апостиль України проставляється на документи співробітниками нашого бюро у відповідних державних відомствах, а саме:
 
1. Документи про освіту - підлягають оформленню в Міністерстві освіти і науки України.
 
2. Нотаріальні, судові та документи органів РАЦС - підлягають оформленню в Міністерстві юстиції України.
 
3. Всі інші види документів оформлюються в Міністерстві закордонних справ України.