Апостиль у Кропивницькому

 
Цікавить апостиль у Кропивницькому або в Кіровоградській області?
 
Апостиль у Кропивницькому (Кіровограді)  - це послуга з оформлення документів, що пропонує наше бюро для всіх бажаючих за мінімальний термін і мінімальну ціну!
 
З цінами на проставлення штампу апостиль, переклад мов, засвідчення перекладів, а також на інші послуги, можна ознайомитися на сторінці "прайс-лист" даного сайту.
 
Апостиль - спеціальний штамп, що підтверджує достовірність підпису та печатки, наділяє документ юридичною силою і робить його дійсним для пред'явлення в країнах, які беруть участь у Гаазькій конвенції 1961 року. Список країн, що беруть участь у конвенції, можна переглянути на сторінці "Гаазька конвенція" даного сайту.
 
Штамп "Апостиль" проставляють на різних документах, таких як:
 
1. Суддівські рішення;
 
2. Нотаріальні документи (заява про сімейний стан, довіреності та ін.);
 
3. Документи сфери освіти (дипломи, атестати, довідки і т.д.);
 
4. Документи сфери медицини, що підтверджують стан здоров'я (довідки, лікарські або лабораторні висновки, епікризи, судово-медичні експертизи тощо);
 
5. Документи правоохоронних органів.
 
Найчастіше, апостиль потрібен на документи стандартного зразка, наприклад: на диплом і додаток до диплому, на атестат і виписку до атестата, на різні свідоцтва органів РАЦС, на довідку про несудимість, а також на нотаріально засвідчену копію паспорта.
 
Залежно від типу документа, штамп "апостиль" проставляється одним з наступних державних відомств:
 
1. Міністерство юстиції - на документах юстиції (нотаріат, суди, РАЦС).
 
2. Міністерство освіти і науки - на документах сфери освіти.
 
3. Міністерство закордонних справ - на документах, що підтверджують стан здоров'я, на документах правоохоронних органів, а також на всіх інших документах, що не перелічені вище.
 
Щоб скористатися послугою "апостиль у Кропивницькому" необхідно надати нашим фахівцям, документи, які підлягають апостилюванню. Надати документи, можна в такий спосіб:
 
- Особисто відвідавши наш офіс.
 
- Передати документи за допомогою третьої особи.
 
- Переслати документи за допомогою кур'єрської служби: "НОВА ПОШТА", "EXPRESS MAIL", "FedEx" або іншою службою на розсуд клієнта.
 
- Передати документи рейсовим автобусом (як виняток).
 
Повернення клієнту оформлених документів з апостилем, може також здійснюватися одним із способів вказаних вище.
 
Існує багато різних нюансів в процедурі проставлення штампу "апостиль". Кожен випадок необхідно розглядати окремо. Для уточнення процедури проставлення штампу "апостиль", зверніться до нашого бюро перекладів і наші оператори допоможуть обрати найоптимальніший спосіб вирішення Вашого питання, щодо легалізації документів.
 
Послуга - "апостиль Кропивницький", доступна для громадян в місті Кропивницький (Кіровоград), Олександрія, Знам'янка, Світловодськ, Долинська, Бобринець, Новоукраїнка, Новомиргород, Гайворон, Мала Виска, Помічна, Ульяновка, а також для громадян всіх інших населених пунктів України.