Про компанію

 
Наше бюро перекладів засновано в 2007 р.
Після реєстрації нового доменного ім’я "perevod.kr.ua" в 2014 р. компанія змінила назву на - Бюро перекладів "perevod.kr.ua". У цьому ж році, менеджмент змінив концепцію розвитку компанії. 
Хоча основним напрямком нашої діяльності залишаються - спеціалізовані, галузеві переклади, ми розвиваємо свою компанію як універсальне бюро, і крім послуг з перекладу, надаємо ряд додаткових послуг, з якими Ви можете ознайомитись на даному Інтернет - ресурсі. Нова концепція передбачає не зупинятися на досягнутому і на постійній основі розвивати компанію, реалізовуючи нові проекти і розширюючи лінійку пропонованих послуг. 
 
Територіально офіс бюро перекладів "perevod.kr.ua" розташований у м. Кропивницький, але географія нашої діяльності давно поширюється за межі міста та області. Нашими послугами в т.ч. користуються клієнти, які проживають за кордоном. В основному це громадяни, які стали нашими клієнтами ще до виїзду за кордон, і після зміни місця проживання, продовжують підтримувати з нами ділові відносини. Найчастіше, послуги які замовляють наші клієнти виїхавши за кордон - це витребування документів (отримання дублікатів в органах РАЦС, судах, навчальних закладах, міністерствах, архівах), легалізація документів (апостиль), переклади та нотаріальне засвідчення перекладів. Також, наше бюро перекладів надає послуги юридичним особам. Серед наших постійних клієнтів, є підприємства, які розташовані в містах: Кропивницький, Київ, Миколаїв, Черкаси, Полтава та інші. Ціновою політикою, оперативністю і якістю наданих послуг ми залучаємо на обслуговування значну кількість клієнтів. У нас працюють тільки професійні перекладачі та редактори.
 
Перекладачі нашого бюро акредитовані в багатьох нотаріальних конторах України. Якщо Ваше місцезнаходження значно віддалене від нашого офісу - Ви можете передати нам документи для обробки з будь-якого міста України або будь-якої країни світу (поїздом, автобусом, міжнародною кур'єрською службою та / або електронною поштою) не приїжджаючи до нас. Наш кур'єр зустріне Ваші документи і після їх повної обробки, ми повернемо документи, в будь-який зручний для Вас спосіб. Всім клієнтам ГАРАНТУЄТЬСЯ збереження конфіденційності та нерозголошення інформації, котра стала відома співробітникам бюро під час надання послуг.
 
ВАЖЛИВО! Переїжджаючи за кордон, запам'ятайте або запишіть нашу адресу в Інтернеті - "perevod.kr.ua". Ви завжди зможете звернутися в нашу компанію і ми надамо Вам сприяння в оформленні / переоформленні практично всіх видів документів, в т.ч. без Вашої особистої присутності.