Довідка про несудимість в Росії

 
В нашому бюро можна замовити довідку про несудимість в Росії. Дана довідка може знадобитися в різних ситуаціях. Наприклад, для оформлення візи, для працевлаштування, для прийняття громадянства, а також в інших ситуаціях.
 
Крім витребування довідки про несудимість в Росії, у нас можна замовити різні супутні послуги, наприклад:
  • Засвідчення довідки формою «апостиль» в Росії;
  • Переклад довідки з російської на різні іноземні мови;
  • Засвідчення перекладу у нотаріуса в Росії;
  • Легалізацію довідки та інших документів в консульських відділах при посольствах різних країн на території Росії;
  • Пересилання документів з Росії в будь-яку країну, рекомендованим листом або кур'єрською службою.
 
Приклад довідки про несудимість в РФ:
 
 
Приклад форми «апостиль», якою засвідчується довідка про несудимість в РФ:
 
 
Деякі дані на прикладах були змінені або видалені з метою збереження в таємниці конфіденційної інформації.
 
Щоб замовити довідку про несудимість в РФ, необов'язково особисто відвідувати наш офіс. Досить, всього лише, надіслати повідомлення, разом з копією паспорта, на електронну пошту бюро. Повідомлення, крім копії паспорта, має містити коментар в довільній формі з описом замовлення. Коментар має включати інформацію про зміну прізвища або імені. Якщо прізвище або ім'я раніше змінювалися, необхідно повідомити попередні імена та прізвища російською мовою.
 
Приклад коментаря:
«Бажаю замовити довідку про несудимість в Росії. Довідка має бути засвідчена апостилем і перекладена на англійську мову. Переклад потрібно засвідчити у нотаріуса. Прізвище змінював (змінювала). Раніше прізвище було: Іванова».
 
Наш кур'єр отримає довідку про несудимість на ім'я клієнта в МВС Росії і надішле її в офіс бюро на території України або Росії для подальшої передачі клієнту.
  
Ціна витребування довідки про несудимість в Росії, може змінюватися, в залежності від курсу національної валюти Росії. Актуальну ціну і термін витребування документа, уточнюйте у спеціалістів бюро.
 
Якщо у клієнта немає російських документів і немає внутрішнього паспорта України старого зразка, в якому зазначено його прізвище, ім'я та по батькові російською мовою (сторінка № 2), вартість послуги по витребуванню довідки буде трохи дорожче. В даній ситуації, для витребування довідки, бюро додатково здійснить переклад паспорта російською мовою і засвідчить переклад для його подальшого надання в структурний підрозділ МВС Росії.