Дублікат свідоцтва в Україні

 
Необхідно оформити дублікат свідоцтва в Україні?
 
Пропонуємо послугу витребування дубліката свідоцтва в Кіровограді, Кривому Розі, Миколаєві, Вінниці, Рівному, Києві, Тернополі, Ужгороді, Чернівцях, Луцьку, Херсоні, Чернігові та в інших містах України.
 
У випадку, коли Ви втратили (пошкодили, зіпсували, у Вас вкрали, згорів, потонув та ін.) оригінал:
  • свідоцтва про народження,
  • свідоцтва про шлюб,
  • свідоцтва про розлучення,
  • свідоцтва про право власності на нерухомість / квартиру / будинок,
  • свідоцтва про хрещення або інший важливий документ - Вам необхідно зайнятися процедурою по відновленню даного документа і оформити дублікат.
Якщо Ви проживаєте в населеному пункті, де видавався втрачений документ, можна самостійно спробувати його відновити, а якщо Ви проживаєте в іншому місті або за кордоном, пропонуємо звернутися в наше бюро, і ми професійно вирішимо завдання по відновленню (витребуванню) документа, без Вашої особистої присутності. Звернувшись до нас, Ви вбережете свою нервову систему, заощадите час і кошти на процедурі по витребуванню (відновленню) дубліката свідоцтва в Україні.
 
Оригінал документа видається всього один раз і після процедури по відновленню, Ви отримаєте - дублікат документа. Дублікат буде повністю відповідати оригіналу, і мати таку ж юридичну силу. По суті, дублікат - це другий примірник оригіналу документа. Єдиною відмінністю між оригіналом і дублікатом буде невелика позначка "дублікат" на відновленому документі. Видає дублікат той суб'єкт, який раніше видавав відповідний оригінал документа (ЗАГС, БТІ, нотаріус, архів, суд, навчальний заклад і т.д.).
 
Якщо клієнт вирішив скористатися нашими послугами і замовити дублікат свідоцтва в Україні, необхідно зробити наступне:
 
1. Надіслати на електронну пошту нашого бюро або принести особисто, копію свідоцтва (якщо збереглася), яке необхідно відновити. У випадку, коли копія не збереглася - надати нам якомога більше інформації про те, де і коли видавався документ, на чиє ім'я, якщо відомо - номер актового запису.
 
2. У деяких випадках, потрібно буде оформити на нашого фахівця нотаріальну довіреність для витребування свідоцтва і передати її в наше бюро за допомогою кур'єрської служби або третьої особи. Якщо клієнт перебуваєте за кордоном, в одній з країн СНД, оформлену довіреність можна відразу пересилати до нас. В Україні, ми переведемо довіреність на українську мову і завіримо переклад нотаріально для подальшого використання. Якщо клієнт перебуває в одній з інших країн, на довіреність необхідно проставити штамп апостиль або застосувати більш складну процедуру консульської легалізації. Як саме оформити довіреність, рекомендуємо уточнювати у наших фахівців, так як спосіб оформлення залежить від країни перебування клієнта.
 
3. Сплатити 50% від вартості послуги. Вартість послуги можна побачити на сторінці "прайс - лист" даного сайту або запросити у нашого оператора за допомогою ЧАТ, SKYPE, або телефону +38 (050) 5220409.
 
Перед оформленням довіреності (в пункті 2) менеджер нашого бюро, надасть клієнту паспортні дані фахівця, який буде проводити роботу по оформленню дубліката свідоцтва в Києві, Львові, Кривому Розі, Вінниці або в іншому місті України. Паспортні дані нашого фахівця, необхідно буде вписати в довіреність на витребування документа.
 
Коли документ буде готовий, співробітник бюро надішле клієнту сканкопію документа для ознайомлення. Якщо зауважень до документа не буде, клієнт сплачує інші 50% від вартості послуги.
 
На завершення, наше бюро відішле на адресу перебування клієнта витребуваний дублікат свідоцтва (на оригінальному бланку з мокрою печаткою і підписом), а також скановану накладну кур'єрської служби на електронну адресу, що підтверджує його відсилання. Перед тим, як відіслати дублікат, наш фахівець обов'язково узгодить з клієнтом кур'єрську службу, за допомогою якої, буде здійснюватися відсилання. Вартість послуг кур'єрської служби клієнт сплачує окремо.
 
Терміни надання послуги витребування дубліката, залежать від регламенту видачі таких документів, у суб'єкта, з яким проводиться робота.
 
Для отримання детальної інформації про процедуру оформлення дубліката свідоцтва в Україні - зверніться до нашого бюро, обравши будь-який зручний спосіб, запропонований на даному сайті. Всі консультації абсолютно безкоштовні і ні до чого не зобов'язують.