Бюро перекладів у Мукачеві

 
Бюро перекладів у м. Мукачеві по вул. Ілона Зріні, 26, надає повний спектр послуг, а саме:
 
- Усний та письмовий переклад різних мов;
- Фірмове та нотаріальне засвідчення (завірення) перекладів;
- Допомога в оформленні довідки про несудимість в Україні, Росії, Польщі та Чехії;
- Консульська легалізація документів;
- Спрощена легалізація документів, шляхом проставлення штампа "апостиль" в Україні та Росії;
- Витребування повторних (дублікатів) документів в РАЦСах України, Росії, Білорусії, Польщі, Молдови, Угорщини;
- Нострифікація освітніх документів та інші послуги.
 
Офіс нашого бюро відкритий саме в центральній частині Закарпатської області для того, щоб всім клієнтам з міст Мукачева, Ужгород, Чоп, Хуст, Тячів, Свалява, а також з інших населених пунктів даної області, було зручно відвідати нас і скористатися необхідними послугами. Для клієнтів, яким незручно особисто відвідати наше бюро перекладів у Мукачеві, ми допоможемо оформити замовлення дистанційно і при необхідності перешлемо оригінали документів в будь-який населений пункт Закарпаття, України або зарубіжжя.
 
Тарифи на наші послуги, одні з найнижчих на ринку перекладацьких послуг і легалізації документів. Це пов'язано з тим, що ми не залучаємо посередників в процесі своєї роботи. У нашій команді працюють свої штатні і позаштатні перекладачі, а також співробітники в обов'язки котрих входить легалізація документів в обласних РАЦСах і в різних міністерствах.
 
Тарифи бюро перекладів у Мукачеві, можуть відрізнятися від загальних тарифів бюро, як в меншу, так і в більшу сторону. Це обумовлено місцевими тарифами на нотаріальне завірення перекладів, додатковими витратами на пересилку документів кур'єрськими службами у випадку легалізації документів в Міністерствах, завантаженістю перекладачів у Мукачеві та іншими факторами.
 
Для уточнення вартості та строків виконання Вашого замовлення в Мукачеві, Ужгороді, Чопі, Хусті чи в іншому місті Закарпатської області, зв'яжіться з нашими операторами бюро перекладів у Мукачеві, обравши будь-який зручний для Вас спосіб, запропонований на даному сайті.