Отримання ІПН

 
Послуга присвоєння індивідуального податкового номера (ІПН) фізичній особі (оформлення облікової картки фізичної особи — платника податків) в Кіровограді, Олександрії, Києві або в іншому місті України - необхідна громадянам України, а також іноземним громадянам, які здійснюють певні дії, що підлягають моніторингу з боку податкової інспекції. Індивідуальний податковий номер або ідентифікаційний номер платника податків - це цифровий код, який містить інформацію про його власника і оформлюється в податкових органах для урахування офіційних доходів фізичних осіб в Україні. 
 
Ідентифікаційний код потрібен громадянам України та іноземцям при здійсненні наступних дій в Україні:
 
- реєстрації підприємства;
- вступу до складу засновників або акціонерів;
- працевлаштуванні;
- оформлення громадянства або дозволу на проживання;
- оформлення банківських продуктів;
- оформлення договірних відносин з нотаріальним посвідченням та інше.
 
У зв'язку з вищевикладеним, можна зробити висновок, що без ідентифікаційного коду на території України, людина не зможе офіційно працевлаштуватися і повноцінно жити.
 
Згідно з нормативними актами України, код присвоюється заявнику протягом 10 днів після подачі останнім повного пакета документів. Але в реальності, швидко отримати ідентифікаційний код, уникнувши бюрократію, навіть іноземним громадянам рідко вдається. У випадку коли заявник перебуває за межами України, отримання ідентифікаційного коду ще більш ускладнюється, оскільки заявник зобов'язаний особисто отримати код.
 
Як же вийти з даної ситуації і отримати ідентифікаційний номер платника податків в Кіровограді, Олександрії, Кривому Розі, Києві чи в іншому місті України?  
 
Потрібно всього лише звернутися до нашого бюро і наш співробітник на підставі нотаріально посвідченої довіреності оформить для Вас ідентифікаційний номер. У такому випадку Вам зовсім необов'язково бути присутнім в Україні. Ми надішлемо Вам зразок довіреності, а Ви оформите її в тій країні, де прибуваєте в поточний момент. Разом з вищевказаною довіреністю, необхідно вислати нам для оформлення ідентифікаційного коду, наступні документи:
 
- копію паспорта заявника з нотаріально завіреним перекладом на українську мову;
- копію сторінок паспорта з відмітками про проходження кордону.
 
При необхідності, переклад копії паспорта на українську мову з його нотаріальним завіренням, наші фахівці візьмуть на себе, адже переклад з подальшим завіренням - це основний напрямок нашої діяльності.  
 
В результаті на підставі наданих нам документів, наше бюро протягом декількох днів оформить ідентифікаційний код в Україні і відправить Вам даний документ в будь-яке місто світу.