Свідоцтво РАЦС у Кропивницькому (Кіровограді)

 
Запрошуємо скористатися послугою по витребуванню повторного свідоцтва органу РАЦС в місті Кропивницький (попередня назва міста – Кіровоград). Свідоцтво РАЦС також може бути оформлено для нашого клієнта, якщо акт зареєстрований в Александрії, Гайвороні, Долинській, Знам’янці, Новоукраїнці, Світловодську або в іншому населеному пункті Кропивницької (Кіровоградської) області та України.
 
Деяких клієнтів цікавить не повторні свідоцтва РАЦС у Кропивницькому, а саме довідки про народження або про шлюб. Але в номенклатурі органів РАЦС немає таких документів, і відповідно такі довідки оформити не можна. Замість довідок, можна оформити витяги з реєстру актів цивільного стану. Наприклад, можна оформити витяг про народження або про шлюб.
 
Документи, які можна замовити у відділах РАЦС:
 
Свідоцтво про народження у Кропивницькому. В цьому документі зазначається ПІБ, дата і місце народження, номер акту про народження, ім'я батька та інша інформація. Якщо людина померла, повторно свідоцтво оформить вже неможна. В такому випадку, можна замовити тільки витяг про народження.
 
 
Свідоцтво про зміну імені у Кропивницькому. В свідоцтві зазначається ПІБ, дата і місце народження, дата та номер акту про зміну імені (прізвища), ПІБ після реєстрації змін та інша інформація. Якщо людина померла, видається витяг про зміну імені, замість повторного свідоцтва.
 
 
Свідоцтво про шлюб у Кропивницькому. В свідоцтві зазначаються ПІБ, дати та місця народження молодят, номер та дата акту про шлюб, прізвища сторін після реєстрації шлюбу та інша інформація. Якщо шлюб розірвано, видається витяг про шлюб, замість повторного свідоцтва.
 
 
Свідоцтво про розірвання шлюбу у Кропивницькому. Даний документ в побуті має назву - «свідоцтво про розлучення». В свідоцтві вказується ПІБ, номер та дата акту про розірвання шлюбу, прізвища сторін після реєстрації розірвання шлюбу та інша інформація.
 
 
Свідоцтво про смерть у Кропивницькому. В цьому документі зазначаються ПІБ та вік померлого, місце та дата смерті, номер та дата реєстрації акту про смерть, а також інша інформація.
 
 
Один з найпопулярніших документів - це витяг про шлюб, щодо підтвердження дошлюбного прізвища. В цьому документі зазначається ПІБ сторін, дата народження людини, щодо якої сформовано витяг, дата та номер реєстрації акту про шлюб, прізвища сторін до і після реєстрації шлюбу, а також інформація щодо розірвання шлюбу, якщо шлюб розірвано.
 
Крім оформлення повторного (дубліката) свідоцтва або витягу, клієнти можуть замовити засвідчення документів спеціальним штампом та печаткою відділу ДРАЦС Головного управління юстиції у Кропивницькій (Кіровоградській) області (в обласному РАЦСі м. Кропивницький). Цей штамп і печатка, фактично засвідчують підпис посадової особи (реєстратора) на документі клієнта (свідоцтві або витягу). Таке засвідчення необхідно роботи в процесі легалізації документа, для країни, яка не входить до складу «Гаазької Конвенції».
 
Приклад вищезазначеного штампу та  печатки:
 
 
Даним штампом і печаткою можна засвідчити лише документи, які видавали відділи РАЦС міста Кропивницький (Кіровоград) і Кропивницької області.
 
За бажанням клієнта, необхідні документи будуть легалізовані нашим бюро у відповідних установах, для подальшого використання в потрібній країні. Процедура легалізації може включати: апостиль, переклад на іноземну мову, засвідчення в консульстві. Точний процес легалізації визначається в залежно від країни, в якій будуть використовуватися документи.
 
Відповідно до інструкції Міністерства, яка затверджена наказом від 24.07.2008 року № 1269/5, "Про затвердження інструкції з ведення реєстру актів цивільного стану громадян", повторні свідоцтва видаються на бланках встановленої форми, відповідно до вищенаведених прикладів, а витяги видаються на білому аркуші формату А4 (без використання спеціального бланка). В деяких відділах РАЦС, станом на 2019 рік, є залишки бланків, які раніше були обов'язковими для оформлення витягів, тому дані відділи тимчасово продовжують видавати витяги на спеціальних бланках. Свідоцтва та витяги РАЦС у Кропивницькому, як і в інших регіонах, в обов'язковому порядку засвідчуються підписом відповідальної посадової особи та печаткою відділу РАЦС.
 
За часів СРСР, відділи реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) в Україні, мали назву - відділи записів актів громадянського стану (ЗАГС).
 
Відділи РАЦС в Кропивницькому:
 
Головний державний орган РАЦС у місті Кропивницький та Кропивницькій (Кіровоградській) області, котрий громадяни називають «обласний РАЦС» - це відділ ДРАЦС Головного управління юстиції у Кропивницькій (Кіровоградській) області. Даний РАЦС розташований за адресою: м. Кропивницький, вул. Дворцова, 6/7.
 
 
 
Самий відвідуваний відділ РАЦС, який городяни називають «центральний РАЦС у Кіровограді» - це Кропивницький міський відділ ДРАЦС ГУЮ в Кропивницькій області міста Кропивницький. Даний РАЦС розташований за адресою: м. Кропивницький, провулок Декабристів, 10.
 
 
 
Відділ РАЦС, який громадяни міста називають «РАЦС на Попова» - це Фортечний районний в місті Кропивницький відділ ДРАЦС ГУЮ в Кропивницькій області. Даний РАЦС розташований за адресою: м. Кропивницький, вул. Космонавта Попова, 26.
 
 
Відділ РАЦС, який громадяни міста називають - «РАЦС на площі Богдана Хмельницького» об'єднує в собі два відділу:
- Кропивницький районний відділ РАЦС ГУЮ в Кропивницькій області;
- Кропивницький міський відділ державної реєстрації смерті ГУЮ в Кропивницькій області.
Даний РАЦС розташований за адресою: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 2.
 
РАЦС в Знам’янці  знаходиться за адресою: вул. Михаїла Грушевського, 30.
РАЦС в Світловодську знаходиться за адресою: вул. Павловська, 13.
РАЦС в Олександрії знаходиться за адресою: вул. 6-го грудня, 138.
РАЦС в Долинській знаходиться за адресою: вул. Соборності України, 39.
 
Для мешканців міста та області, крім перерахованих послуг, бюро пропонує скористатися послугою з оформлення повторного свідоцтва в іншій країні, а саме в Білорусі, Росії, Казахстані, Литві, Румунії та Молдові.
 
Щоб замовити повторне свідоцтво РАЦС у Кропивницькому (Кіровограді) або інший документ, зв'яжіться з нашими операторами по телефону або електронній пошті.