Письмовий переклад

 
- це різновид перекладу, при якому вихідний матеріал (оригінал) і переклад виступають у процесі перекладу у виді фіксованих текстів та перекладач має змогу повертатися до тексту оригіналу.

Як правило, письмовий переклад є фундаментом бізнесу будь-якого бюро перекладів.
 
Тематика перекладів дуже різноманітна - всілякі напрямки в науці, бізнесі, художні тексти, особисті документи і т.д.

В основному клієнти - фізичні особи, замовляють переклад стандартних документів:

- Паспорта;
- Дипломи;
- Атестати;
- Водійські посвідчення;
- Довідки про несудимість;
- Довідки про зарплату;
- Довідки з місця роботи, навчання, проживання;
- Довідки про наявність рахунку в банку;
- Довідки про присвоєння ІПН;
- Свідоцтва про народження, шлюб, розлучення, зміну прізвища та інші документи.

Більшість замовлень надходить на переклад з подальшим нотаріальним засвідченням.

Від клієнтів - юридичних осіб, надходять замовлення на переклад технічної документації, статутних документів, зовнішньоекономічних контрактів і т.д.

У нинішній час, рідкістю є замовлення на переклад художніх текстів.

Письмовий переклад від нашого бюро - це завжди високий рівень якості виконання, незалежно від складності вихідного матеріалу. Нам вдається зберігати високий рівень якості у зв'язку з тим, що ми використовуємо перевірений часом механізм реалізації замовлень. На початку вихідний матеріал надходить до професійного перекладача з досвідом роботи у відповідній тематичній області, після чого проходить обов'язкову перевірку і редагування у редактора і в завершенні перевірку коректором.

При необхідності, в процесі перекладу на іноземні мови, ми залучаємо до роботи носіїв мов (фахівці, які перекладають на свою рідну мову). Це допомагає зберегти мовну специфіку та оригінальність перекладу.


Наше бюро перекладів в обумовлений термін виконає Ваше замовлення з перекладу будь-якої складності і тематики, гарантуючи повну відповідність всім нормам граматики, стилістики, орфографії мови перекладу. Дана послуга доступна для громадян в Кіровограді, Знам'янці, Світловодську, Олександрії, Долинської, Новоукраїнці, Новомиргороді, Гайвороні, Малій Висці, Умані, Первомайську, Кременчуці, Жовтих Водах, Сміла, Кривому Розі, Вознесенську, Миколаєві, Черкасах, а також для громадян інших міст України.