Робота в Польщі або оформлення робочої візи

 
Шукаєте можливість працевлаштуватися в Польщі?
 
Наші фахівці запропонують прийнятну вакансію з гідним рівнем оплати праці!
 
Ми здійснюємо:
1. Оформлення документів під ключ для отримання робочої візи в Польщу.
2. Підбір постійних і сезонних вакансій в Польщі.
3. Супровід до оформлення на посаду і подальшу консультативну підтримку на весь період перебування на роботі в Польщі.
 
Працевлаштування в Польщі за допомогою наших спеціалістів, має ряд переваг:
1. Проста процедура оформлення на роботу.
2. Всі бюрократичні моменти візьме на себе наш співробітник.
3. Гідний рівень оплати праці.
4. Можливість отримання посвідки на постійне проживання на підставі робочої візи Польщі.
 
На сьогоднішній день, середній рівень оплати праці в Польщі становить від 600 $ до 800 $ за не кваліфіковану працю і від 800 $ до 1300 $ для фахівців.
 
У більшості випадків, роботодавець надає житло, робочий одяг, а також забезпечує харчування мінімум 1 раз за робочу зміну.
 
Для громадян України, які оформляють робочі візи в Польщу, існує широкі можливості для працевлаштування. Трудова еміграція давно і міцно увійшла в наше життя і стала реальністю сьогоднішнього дня. За даними міграційної служби, понад 75% іноземців, що працюють в Польщі - це громадяни України. Географічне розташування наших країн, досить нескладна у вивченні мова і порівняно високий рівень оплати праці, стимулюють трудову еміграцію. Робота в Польщі для громадян України доступна в самих різних галузях промисловості. Працівники які мають кваліфікацію або навички в затребуваних спеціальностях можуть претендувати на більш високий рівень оплати праці. Напрошується питання, чому на роботу в Польщу постійно потрібна величезна кількість трудових ресурсів? Відповідь банально проста, громадяни Польщі мають можливість спрощеної трудової еміграції в країни ЄС, з більш високою заробітною платою.
 
Робота в Польщі для чоловіків охоплює досить широкий спектр робочих спеціальностей, таких як: зварювальники, електрики, фрезерувальники, монтажники, токарі, сантехніки, фахівці ЧПУ установок та інші. Робота в Польщі на підприємствах без кваліфікації і спеціальних навичок також можлива, так як перед тим як приступити безпосередньо до роботи, старший фахівець введе в курс справи, забезпечивши необхідне стажування. Як правило, навчання триває від 3 до 10 днів, в залежності від виду та складності роботи і звичайно від індивідуальних здібностей кожного окремо взятого працівника.
 
Робота в Польщі для жінок має безліч варіантів, наприклад на таких посадах як швачки, покоївки, працівниці складу, пакувальниці, кухарки і так далі.
 
Якщо здобувач володіє польською мовою на достатньому рівні, в цьому випадку, відкривається більш можливостей у виборі вакансій і відповідно рівень оплати праці також може бути більшим. Оформлення робочої візи в Польщу на сезонні роботи, дуже затребувана послуга та пік в потребі трудових мігрантів на дані роботи приходиться на початок весни.
 
Підводячи підсумок, можна з упевненістю сказати, що популярність послуги з працевлаштування та оформлення робочої візи в Польщу - тільки зростає.