Нострифікація

 
- це процедура визнання документів про освіту зарубіжних країн, яка наділяє документи юридичною силою на території України.

Наше бюро надасть сприяння в (нострифікації) визнання документів про освіту (диплома) на території України.

Переміщення громадян в інші країни, що пов'язано зі зміною місця роботи - є звичайним явищем на сьогоднішній день. В Україні експорт робочої сили - це ціла галузь економіки. Звичайно, іноземні громадяни також приїжджають в Україну для навчання та працевлаштування, які стикаються з оформленням різних правових процедур, в тому числі, з нострифікацією (визнанням) дипломів.

 
В Україні за процедуру нострифікації відповідає Міністерство освіті і науки. Така процедура складається з експертизи наданих документів, перевірки акредитації зарубіжного навчального закладу, справжності навчання та законність видачі диплома.
 
 
Міністерство освіти і науки України може визнати еквівалентність документа (диплома) або відмовити у визнанні. У разі прийняття рішення про відмову - сума оплати не повертається. Відмова у визнанні документа про освіту - досить рідкісний випадок. Спрогнозувати відмову досить просто, адже причини по яких може бути відмовлено у визнанні диплома загальновідомі, наприклад:
- Диплом не визнається в державі на території якої був виданий;
- Іноземна освітня програма не може бути віднесена до жодного з рівнів освіти прийнятих в Україні;
- Надані документи містять недостовірну інформацію (фіктивні).

У практиці нашого бюро відсутні випадки у відмові визнання документів про освіту.
Результатом процедури визнання, є документ - "Свідоцтво про визнання в Україні іноземного документа про освіту". Терміни процедури визнання документів про освіту можуть бути від 5-ти до 80-ти робочих днів. Відповідно від терміну, змінюється вартість послуги з проведення нострифікації диплома.

Дана послуга доступна не лише для громадян прибуваючих в Кіровограді, а також і для громадян в Кривому Розі, Миколаєві, Вінниці та в інших містах України. Звертайтеся до нашого бюро перекладів і ми надамо Вам сприяння з підготовці і поданні повного пакету документів до Міністерства освіти і науки України. Після подачі документів, Вам залишиться тільки почекати обраний Вами термін і урочисто отримати свідоцтво про визнання Вашої освіти. Кому незручно відвідати наш офіс особисто, зможе отримати свідоцтво за допомогою доставки кур'єрської служби.