Оформлення закордонного паспорта

 
Послуга по оформленню закордонного паспорта тимчасово не надається.
 
Вам необхідно оформити закордонний паспорт в Кіровограді?
 
Для того, щоб оформити біометричний або звичайний закордонний паспорт громадянам Кіровограда та Кіровоградській області, потрібно звернутися в управління Державної міграційної служби Кіровоградської області у відділ віз і реєстрацій.
 
Якщо, Ви бажаєте оформити закордонний паспорт, витративши на цей процес мінімум часу і нервів, не простоюючи в нескінченних чергах і плутаючись в необхідних платежах, зверніться до нашого бюро. У такому випадку, Вам потрібно буде тільки відвідати вищезазначене управління в Кіровограді в певний час для підписання анкети - заяви, фотографування, а також сканування пальців (якщо оформлюється біометричний документ) витративши на весь процес 15 хвилин.
 
Чим відрізняється біометричний закордонний паспорт від звичайного?
 
Біометричний і звичайний закордонний паспорт дуже схожі. Основна відмінність - це наявність безконтактного електронного носія (чіпа) в біометричному паспорті. Електронний носій містить всі данні, які вже вписані в закордонний паспорт, а також відбитки пальців свого власника. Таким чином закордонний паспорт захищений від підробки і виключає можливість використання документа третіми особами у випадку його втрати або крадіжки. Також, даний чіп зображений на обкладинці біометричного закордонного паспорта і відповідно відсутній на обкладинці закордонного паспорта старого зразка (див. фото).
 
У майбутньому, біометричний закордонний паспорт буде мати перевагу, оскільки його власники зможуть перетинати кордони країн шенгенської зони без оформлення віз. Але така можливість у наших громадян з'явиться тільки після укладення договору про безвізовий режим між Євросоюзом та Україною.      
 
Для оформлення біометричного або звичайного закордонного паспорта, Вам необхідно надати копію внутрішнього паспорта, копію ідентифікаційного коду та квитанції про сплату обов'язкових платежів.
 
Звертаємо Вашу увагу, що в біометричний закордонний паспорт виключена можливість вписати дитину. Якщо Ви виїжджаєте за кордон з дитиною, необхідно зробити для неї власний біометричний закордонний паспорт. При цьому, сканування пальців рук дитини здійснюється тільки по досягненню 12-ти річного віку і тільки з дозволу батьків.
 
Чим відрізняється дитячий біометричний закордонний паспорт від такого ж паспорту дорослого? 
 
Тільки терміном дії документа. Дітям від народження оформлюється закордонний паспорт терміном на 4 роки, а після досягнення 16-ти років, закордонний паспорт вже оформлюється терміном на 10 років.
 
Для оформлення біометричного закордонного паспорта дитині, потрібно надати:
- копію та оригінал свідоцтва про народження дитини;
- копію та оригінал ідентифікаційного коду дитини;
- паспорта батьків;
- квітанції пр осплату обовязкових платежів;
- якщо дитині менше 12 років, також необхідно надати матове фото (на білому фоні) дитини, розміром 10 х 15.
 
Якщо Ви вирішили оформити звичайний закордонний паспорт, тоді для виїзду за кордон з дитиною, Ви можете вписати її в свій закордонний паспорт або оформити для неї окремий проїзний документ.
 
 
Термін дії дитячого проїзного документа становить - 3 роки або по досягненню 18-ти років.
 
Нагадуємо, що коли дитина виїжджає за кордон з одним із батьків, необхідно на кордоні пред'являти нотаріальну завірену згоду на виїзд дитини від другого із батьків.